Youtubowa klinika reklamowa czyli jak unikać „skipowania” reklam.

Youtubowa klinika reklamowa czyli jak unikać „skipowania” reklam.

11:40–11:55

W świecie ogromnego wyboru treści dostępnych za jednym kliknięciem, zdobycie uwagi widza jest towarem deficytowym. I nie dlatego, że dysponuje on “uwagą złotej rybki”, ale dlatego, że ma coraz mniejszą tolerancję dla marnowania czasu. Dla marek oznacza to tyle, że na uwagę muszą sobie po prostu zasłużyć reklamą, która jest możliwie jak najbliższa odbiorcy.

 

Prelegenci

  Iwona Piwek

  Video Sales Lead CEE

  Google

  Jeden z pierwszych pracowników Google w Polsce. Przez siedem lat w roli Industry Managera miała pod swoją opieką największych Klientów z branży FMCG. Od połowy 2013 roku jest odpowiedzialna za rozwój i strategię sprzedaży produktów wideo w regionie CEE i Grecji. Humanistka z wykształcenia (UW, SWPS), mediowiec z wyboru – swoje doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. w Starcomie i Discovery Media. Prywatnie entuzjastka zdrowego stylu życia i polskich niszowych marek kosmetycznych.

  Paweł Ciacek

  Client Service Director

  Kantar Millward Brown

  Paweł Ciacek ukończył socjologię w Instytucie Filozofii i Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. W 1990 zakładał Instytut SMG/KRC Poland. Zaczynał  jako badacz jakościowy, potem jako szef zespołu badawczego prowadził zarówno projekty ilościowe, jak i jakościowe. Od 1999 roku pełni funkcję kolejno Dyrektora ds. Badań Międzynarodowych (był odpowiedzialny za wprowadzanie nowych technologii badawczych na Polski rynek), a potem Dyrektora ds. Obsługi Klienta. Obszarem jego szczególnych zainteresowań pozostają badania strategii marki i komunikacji. Pracował przy tworzeniu strategii i badaniu komunikacji min takich marek jak: Biedronka, IKEA, Danone, ING, Jacobs, Lech, L’Oreal, Milka, Plus, Tyskie, Orange. Zajmuje się także obserwacją trendów społecznych i konsumenckich i dzieli się obserwacjami z Klientami.